لیست اساتیدی که در رشته ها و دروس گوناگون با مرکز آگاهانه همکاری می نمایند :

 

 

عنوان درس استاد
دیفرانسیل

مهرداد عباسپور

(فرزانگان، مصباح، هدف)

ریاضی تجربی

دکتر علی مقدم نیا

(سمپاد، گاج، هدف)

دیفرانسیل، تحلیلی، گسسته

صبا مهدوی

(سمپاد، مفید)

ریاضیات گسسته

دکترسیاوش اسدی

(علامه طباطبایی، کوثر، راه رشد)

هندسه تحلیلی و گسسته

فرزاد فتاحی

(سمپاد)

هندسه، گسسته، جبرو احتمال و…

کرمی

(انرژی اتمی، ابوریحان، سلام)

هندسه و جبر و احتمال

وطن خواه

(راه رشد، کوثر)

ریاضیات

حجت انصاری

(فرزانگان، علامه حلی)

ریاضیات

احمد کوهنورد

(سمپاد، مبتکران)

ریاضیات

سیامک قادر

(سمپاد، مبتکران، مهرآیین)

ریاضیات

علیرضا شیخ عطار

(سمپاد، علامه طباطبایی)

ریاضیات

فرهاد صابر

(سمپاد)

ریاضیات

فضلی

(بوعلی)

ریاضیات

شایان عزیز نژاد

(سمپاد، طلای المپیاد جهانی)

ریاضیات

هانیه صباغیان

(آگاهانه)

ریاضیات

امیر قاسمی

(امام صادق)

ریاضیات

امین امّی

(مصباح)

ریاضیات

سارا مدرس

(آگاهانه)

ریاضیات

غزال پرهیزگار

(آگاهانه)

زیست شناسی

محمد همدانی

(معلم، نشر دبیر، تست قرمز)

زیست شناسی

دکتر امید شیخ حسنی

(کتاب زیست جامع گاج ، نشر دریافت ، اندیشه فایق)

زیست شناسی

رضا امیر

(سمپاد)

زیست شناسی

امید معظم

(سمپاد)

زیست شناسی

احمد کوهنورد

(سمپاد، مبتکران)

زیست شناسی

آرتین حسینی

(آگاهانه)

زیست شناسی

کامیار ابراهیمی

(آگاهانه)

زیست شناسی

حامد طاولی نژاد

(سمپاد، رتبه ۶ کشور)

زیست شناسی

آیدین شاهیلو

(تست قرمز)

زیست شناسی(المپیاد)

پور نبی

(سمپاد، علامه طباطبایی)

هندسه تحلیلی

صبا مهدوی

(سمپاد، مفید)

هندسه تحلیلی

رضا اقتصادی

(کانون، سرای دانش)

فیزیک

سیروس یعقوبی

(نشر الگو، انرژی اتمی، سلام)

فیزیک

علی هاشمی

(علامه طباطبایی، بعثت)

فیزیک

ایمان جوانشیر

(علامه طباطبایی، سلام، مهر آیین)

فیزیک

رضا خانلو

(کانون، تست قرمز، سرای دانش)

فیزیک

وحید شکرریز

(سلام، مصباح)

فیزیک(المپیاد)

کاوه مشتاق

(انرژی اتمی، سمپاد)

فیزیک(المپیاد)

حجت اله مظفریان

فیزیک پایه

سمیرا انزوهایی

(آگاهانه)

فیزیک پایه

شایان آرین نژاد

(آگاهانه)

فیزیک پایه

بابک ذبیحی

(سلام، مفید)

فیزیک پایه

مهناز ذوالفقاری

(آگاهانه)

شیمی

احسان فهام

(کانون، شبکه آموزش)

شیمی

شهرام شاه پرویزی

( علامه حلی ۱-۴-۵ )، انرژی اتمی، سلام، مفید ۱-۲-۳، علامه طباطبایی ادونس، نجم الثاقب)

انتشارات الگو ، ایران سنجش

شیمی

علی حکاک

(کانون، بعثت)

شیمی

دکتر بهزاد امینی

(راه رشد، کوثر)

شیمی

دکتر بهزاد زنجانی نژاد

(سمپاد، البرز)

شیمی

دکتر خشایار حسینی

(کوثر، بهار)

شیمی

کامران کیومرثی

(انرژی اتمی، علامه طباطبایی، سلام)

شیمی(المپیاد)

وحید اسماعیلی

(سمپاد)

شیمی پایه

رامتین چیت سازها

(آگاهانه)

زبان و ادبیات فارسی

بهروز ثروتی

(سمپاد، علامه طباطبایی، معلم)

زبان و ادبیات فارسی

دکتر حنیف افخمی ستوده

(فرزانگان، انرژی اتمی)

زبان و ادبیات فارسی

علیرضا عبدالمحمدی

(انرژی اتمی، نشر الگو)

زبان و ادبیات فارسی

دکتر علی ساجدی

(کلک معلم)

زبان و ادبیات فارسی

حامد خادمی

(مصباح)

زبان و ادبیات فارسی

فرزاد حقانی

(کوثر)

عربی

سید محمد رضا ساداتی شاد

(سمپاد، روزبه، کوثر)

عربی

علی منصوری فر

(مؤلف اندیشه عربی)

عربی

دکتر شاهین برادرانی

(انرژی اتمی، سلام)

عربی

سید محسن ماهین

ی(گاج، انرژی اتمی)

دین و زندگی

روزبه فکری

(انتشارات نیمکت سبز، شبکه آموزش، هدف)

دین و زندگی

علیرضا دلشاد

(سمپاد، انرژی اتمی)

زبان انگلیسی

دکتر محمد ترکاشوند

(شبکه آموزش، علوی، پویندگان)

زبان انگلیسی

دکتر حیدر نصرت زاده

(سمپاد)

زبان انگلیسی

دکتر رضا کیاسالار

مشاوره و برنامه ریزی

بهاره مولایی

( کانون )

مشاوره و برنامه ریزی

ایمان جوانشیر

( علامه طباطبایی، مهرآیین ، سلام)

مشاوره و برنامه ریزی

علی میکاییل پور

(انرژی اتمی)

مشاوره و برنامه ریزی

محمد کشوری

(سمپاد)

مشاوره و برنامه ریزی

حامد خادمی

(مصباح)

مشاوره و برنامه ریزی

محمد طهماسبی

( مصباح )

مشاوره و برنامه ریزی

رستگار رحمانی

(رتبه۱ تجربی و زبان)

مشاوره و پشتیبانی

سید آرمان آیت اللهی

(رتبه ۴ زبان)

مشاوره و پشتیبانی

نیکا کشتکاران

(رتبه ۱۱ تجربی)

مشاوره و پشتیبانی

سید حامد طاولی نژاد

(رتبه ۶ تجربی)

مشاوره و پشتیبانی

زینب مهابادی

(رتبه ۱۳ تجربی)

مشاوره و پشتیبانی

مهسا نجفی

(رتبه ۱۶ تجربی)

مشاوره و پشتیبانی

کامیار مرادی

(رتبه ۲۱ تجربی)

مشاوره و پشتیبانی

سینا جندقی سمنانی

(رتبه ۱۲ تجربی)

مشاوره و پشتیبانی

کی آرمین قوام

(رتبه ۳۸ ریاضی)

مشاوره و پشتیبانی

سید بردیا برایی نژاد

(رتبه ۸۹ ریاضی)

مشاوره و پشتیبانی

شایان آرین نژاد

(رتبه ۱۲۲ تجربی)

مشاوره و پشتیبانی

بردیا بهنیا

(رتبه ۱۲۶ تجربی)

مشاوره و پشتیبانی

علی عادلیان

(رتبه ۱۰۱ تجربی)

مشاوره و پشتیبانی

ارشیا سنگچولی

(رتبه۱۶ تجربی)

مشاوره و برنامه ریزی(ارشد و PhD)

دکتر محمد جواد ترکاشوند

 

کادر راهنمایی 

عنوان درس دبیر
علوم

بصیرت(حلی۱)

علوم

پور زمانی(حلی۱)

علوم

نوید انوشه(مفید، حلی۲)

ریاضی

احمد کوهنورد

ریاضی

صابرمنش

ریاضی

سید جلالی(مفید، مصباح)

ریاضی

مرندی

زبان

بابک تولا- محمد رضا محمدی

زبان انگلیسی

مهرزاد جعفری(نشر آذرباد)

علوم

علیرضا پرهیزگار

تاریخ و علوم اجتماعی

منصوریان – وحید سپهرراد

زبان

محمد سهرابی

زبان انگلیسی

مهرداد رحمان پور(مفید)

 

 

 

 

 

 

 

 

کادر المپیاد، فوق برنامه و جشنواره ها

عنوان المپیاد دبیر حق التدریس
ریاضیات

صبا مهدوی

(سمپاد، مفید)

ریاضیات

شایان عزیز نژاد

(سمپاد، طلای جهانی)

ریاضیات

مهرداد عباسپور

(سمپاد)

ریاضیات

عباس ثروتی

(سمپاد)

کامپیوتر

محمد رضا شریف

کامپیوتر

سید محمد مهدی میر ابوطالبی

(سمپاد)

کامپیوتر

ایمان جامی مقدم

(سمپاد)

ربوتیک

محمد فاضل شکرآبی

(سمپاد، خرد، ابوریحان، مهدوی)

ربوتیک

امیر حسین شهبازی

(سمپاد)

زیست شناسی

محمد امین علی عسگری

(سمپاد، طلای کشوری)

زیست شناسی

پور نبی

(سمپاد، طلای جهانی)

شیمی

جعفری

(انرژی اتمی و…)

شیمی

وحید اسماعیلی

(سمپاد، نقره جهانی)

فیزیک

کاوه مشتاق

(سمپاد، انرژی اتمی)

فیزیک

حجت مظفریان

ادبیات

سید محسن ماهینی

(گاج، انرژی اتمی)

ادبیات

بهروز ثروتی

(سمپاد، علامه طباطبایی)

ادبیات

دکتر حنیف افخمی ستوده

(سمپاد، انرژی اتمی)

زیست

دکتر حنیف عظیمی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ادبیات ج