در تعطیلات عید تست زنی را تمرین کنید

در تعطیلات عید تست زنی را تمرین کنید

در تعطیلات عید تست زنی را تمرین کنید

ماه های باقیمانده تا کنکور است و کنکوری ها معمولا تمرین های تست زنی را شروع کرده اند.

تعطیلات نوروز هم فرصت خوبی برای رکوردگیری و تمرین تست زنی است.

اگر شما دانش آموز پیش دانشگاهی هستید، این روزها در مرحله تکمیل دوره جامع مطالعه تشریحی و تستی دروس به سرمی برید، و اگرصرفا برای کنکور می خوانید از اول عید تا دهه دوم اردیبهشت ماه را برای مرورنکته و تست دروس ورفع اشکال و جبران کمبودها درنظرگرفته اید. در هرحال، فرصت ایام عید قسمتی ازمراحل قبلی و یا جدید برنامه کاری شما محسوب می شود که می توانید براساس برنامه ازاین ایام استفاده بهینه ای بکنید. یک استفاده دیگرایام عید می تواندآماده سازی برای تحمل روزهای فشرده وسخت آخرباشد.

اگر با انگیزه و اراده ای قوی از تک تک روزهای تعطیلات حداکثربهره را ببرید در واقع به خودتان ثابت کرده اید که می توانید یک دوره سخت وفشرده کاری را نیز با میل و رغبت تحمل کنید.علاوه بر این، تمرین تست زنی با هدف ارزیابی سرعت عمل و رکوردگیری می تواند از استفاده های دیگرایام عید باشد.

برای استفاده هرچه مفیدتر از این به خاطر داشته باشید که: ۱٫ درایام عید فقط یکی دو روز اول رابه حضوردرمراسم دید و بازدید اختصاص داده و ازبقیه ایام برای درس خواندن استفاده کنید. ۲٫ درمورد استفاده از اردوهای درسی ایام عید، برمبنای آمادگی های درسی و روانی خود با تامل بیشتری تصمیم بگیرید. ۳٫ با یک تصمیم و اراده قوی و برمبنای برنامه پیش بینی شده، میتوانید از ایام عید استفاده چندمنظوره ببرید.

 

 

 

در تعطیلات عید تست زنی را تمرین کنید

مرکز مشاوره و آموزش آگاهانه

تست زنی کنکور

اردوی نوروزی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *