کلاسهای پایه

وزش آگاهانه: کلاس های پایه

تسلط بر دروس پایه برای دانش­ آموزان مخصوصا در سال آخر دارای اهمیت حیاتی است. هم به دلیل اهمیت معدل پایه ­های پایین ­تر و تاثیر مستقیم آن در آزمون کنکور سراسری و هم به منظور یادگیری دروس جدید نیاز است این تسلط در پایه­ های پایین­ تر بوجود آمده باشد. کلاس­های دروس پایه به همراه جمع­ بندی و با هر دو دیدگاه حل تست و حل تشریحی به منظور حصول نتیجه در آزمون­های پایان سال و آمادگی برای آزمون کنکور در برنامه­ی دپارتمان قرار گرفته است.

کلاس ­ها بنابر سطح علمی دانش ­آموزان که با آزمون مشخص می­ گردد در هر پایه تشکیل می­ گردد تا متناسب با نیازهای وی برنامه کلاس ­ها طراحی شود. هم­چنین مشاورین دپارتمان در طول جلسات خود با هر دانش­ آموز برآوردی از سطح پیشرفت دروس پایه خواهند داشت و تعداد جلسات مورد نظر و کم و زیاد شدن احتمالی آن­ها را پیشنهاد خواهندکرد.

Leave a پاسخ

دوپینگ کن!

نوروفیدبک روشی است که با استفاده از آن کودک یا بزرگسال از چگونگی فعالیت مغز خود آگاه شده و به تدریج می ­تواند کارکرد مغز خود را کنترل و تنظیم کند. این روش کاملا ایمن است و هیچ­گونه عارضه‌ای برای آن گزارش نشده است. استفاده از نوروفیدبک نرخ بهبودی بسیار بالایی دارد و از دارو­درمانی و سایر درمان­ها مؤثرتر است. همچنین بر اساس بررسی­ های دراز مدت مراکز تحقیقاتی بین­ المللی منافع حاصل از نوروفیدبک تا چندین سال پس از اتمام دوره ماندگار و پایدار است و مانع بازگشت بیماری می‌شود.


اطلاعات بیشتر