چرا آگاهانه؟

نظر برترین اساتید کنکور درباره مرکز مشاوره و آموزش آگاهانه

نزدیک به یک دهه است که با موسسه آگاهانه همکاری دارم. به عنوان دبیری که طی سه دهه فعالیت در زمینه ی آموزش فیزیک دارد موسسه ی آگاهانه را یک محیط صمیمی با کیفیت آموزشی بسیار مطلوب میدانم که برای دانش آموزان، همواره برنامه و راهبرد مشخص و ثمر بخشی داشته است.

 

سیروس یعقوبی
فیزیک
اولین حضورم در مؤسسه محترم آگاهانه همراه بود با استقبال گرم و صمیمی همکاران گرانقدر آن مجموعه و اولین فعالیت آموزشی همراه با دانش آموزی دقیق، تلاشگر، مؤدب و هدفمند.کاش همه ما آگاهانه زندگی کنیم.
محسن امید معظم
زیست شناسی
آگاهانه فضایی فراهم کرده تا دانش اموزان بدور از هیاهو وقیل وقالهای کاذب موسسات دیگر مطالعه کنند و دانش اموزانش را به اجبار وادار به استفاده از اساتید کنکور نمی نماید در اخر هم پیگیری مشاورانش می باشد که پل ارتباطی بین دانش اموز واولیا و دبیران می باشند.
فرهاد صابر
ریاضی
مجموعه ی آگاهانه، نمادی از تجربه، حرفه ای گری و تعهده.
چیزی که ما تو آگاهانه دیدیم، جمعی یکپارچه و همدل از مدیریت، مشاوران و دبیران بااصالت و پرانرژیه که فقط و فقط یه هدف رو دنبال میکنن و اونم موفقیت دانش آموزه.
شهاب گودرزی
شیمی
آگاهانه موسسه ای هست که با بهره گیری از مشاورین متخصص، برای هر دانش آموز برنامه ای منحصر به فرد را تدوین کرده و با کمک معلمین تراز اول کشور، بهترین مسیر رشد و پیشرفت را پیش روی وی قرار میدهد.
مرتضی فهیم علوی
ریاضی
مجموعه آگاهانه مجموعه ای است که بطور حرفه ای به امر اموزش می پردازد. زمانی که از دبیران متبحر در هر درس استفاده شود، کیفیت و سرعت رسیدن به نتیجه به بالاترین سطح می رسد. زمانی که مشاوره – خانواده – دانش آموز در سه ضلع یک مثلث قرار گیرند نتیجه دست‌یافتنی‌تر خواهد بود. کمتر مراکزی در تهران فعالیت دارند که به جای دنبال کردن انبوهی از دانش آموزان با اهداف منحصرا اقتصادی، با خانواده ای کوچک همراهی را شروع کرده و تا روز کنکور پشتیبانی را ادامه می دهند. اگر دانش‌آموزی مصمم و با پشتکار باشد در کنار این مجموعه دلسوز و حرفه‌ای به هر هدفی خواهد رسید.
محمد همدانی
زیست شناسی
موسسه آگاهانه محیطی آرام و حاشیه امنی برای دانش آموزان فراهم کرده که در کنار آموزش علمی به دغدغه‌های دیگر دانش آموزان هم می پردازد که این مسئله بسیار قابل تحسین و حائز اهمیت است.
مهدی رزاقی
زیست شناسی
درود
بیش از ده سال است که با این مجموعه همکاری می‌کنم و از لحاظ نظم، تیم آموزشی و مشاوره‌ای از این آموزشگاه بسیار راضی ام.
شاگردان فراوانی داشته‌ام که از همین آموزشگاه به دانشگاه راه یافته‌اند و هنوز هم با آموزشگاه به عنوان دوست یا همکار در ارتباطند.
بهروز ثروتی
ادبیات
واقعیت اینه که آموزشگاه آگاهانه با درایت و دلسوزی سید محمد رضای عزیز بهترین جایی هست که بچه ها میتونند با آرامش و اعتماد کامل واسه کنکور و تقویت بنیه علمی شون ازش نتیجه خوب و عالی بگیرند

این نظر شخصی من نیست بلکه طی این چند سالی که اونجا هستم در عمل ثابت شده

علی کارخانه
عربی
آگاهانه یک جای دنج دوستانه و با انرژی مثبت اما برای اونها که می‌خوان درس بخونن. فقط برای اونها که می‌خوان درس بخونن.
حنیف افخمی
ادبیات
همکاری با آگاهانه برای من تجربه بسیار گرانبها و شیرینی است. محیطی سراسر آرامش و بستری بسیار مناسب برای به ثمر رساندن تک تک لحظاتی که دانش آموزان در تلاش برای رسیدن به هدفشون هستند. اگر یکبار به آگاهانه سر زده باشید، حتما این آرامش و استرس زدایی رو در رفتار حرفه ای تک تک دبیران، مشاوران و حتی دانش آموزان این مجموعه حس کرده اید.
امیدوارم بتوانم سالها لذت همکاری با این گروه دوست داشتنی و کار بلد، علی الخصوص جناب آقای ساداتی شاد بزرگوار را داشته باشم.

 

فرزین شهبازی
ریاضی

برای کسب اطلاعات بیشتر تعیین وقت معارفه بازدید حضوری آشنایی با اساتید و دوره ها با ما تماس بگیرید

  • تمامی امکانات و نیازهای شما برای رسیدن به اهدافتان را در یکجا جمع کرده‌ایم.
  • کادری متنوع از بهترین اساتید تهران در بهترین مدارس و مؤلفین کتب پر فروش کنکور را در کنار هم جمع کرده‌ایم.
  • سال‌های سال تجربه و نتایج رضایت بخش دانش آموزان‌مان قوت قلب ما در ادامه‌ی مسیر است.
  • نتایج دانش آموزان ما و رضایت آنها در این سال‌ها تبلیغ ما در عرصه‌ی کنکور بوده است.
  • ما مدعی هستیم بهترینیم چون بهترین‌ها را در کنار خود داریم.

22004620

خ شریعتی، روبروی متروی قیطریه، جنب ساعت امگا، پ 1836

دوپینگ کن!

نوروفیدبک روشی است که با استفاده از آن کودک یا بزرگسال از چگونگی فعالیت مغز خود آگاه شده و به تدریج می ­تواند کارکرد مغز خود را کنترل و تنظیم کند. این روش کاملا ایمن است و هیچ­گونه عارضه‌ای برای آن گزارش نشده است. استفاده از نوروفیدبک نرخ بهبودی بسیار بالایی دارد و از دارو­درمانی و سایر درمان­ها مؤثرتر است. همچنین بر اساس بررسی­ های دراز مدت مراکز تحقیقاتی بین­ المللی منافع حاصل از نوروفیدبک تا چندین سال پس از اتمام دوره ماندگار و پایدار است و مانع بازگشت بیماری می‌شود.


اطلاعات بیشتر