درباره ما

 کلاس های درسی دپارتمان آگاهانه در بهترین شرایط محیطی و با استفاده از مجرب ترین اساتید دبیرستان و کنکور برگزار می‌شود.

استفاده از دبیران زبده ی دبیرستان‌های استعدادهای درخشان از امتیازهای منحصر به فرد این دپارتمان است. همراهی این دبیران در محیط ویژه دپارتمان که به طور ویژه برای آموزش دروس دبیرستان و کنکور طراحی شده اند بهترین بازدهی ممکن را به وجود آورده است.

برای دروس عمومی و اختصاصی رشته‌های مختلف برنامه‌ ریزی های علمی بر اساس نظرات با سابقه ترین مشاوران کشور در نظر گرفته شده است. هدف اصلی دپارتمان آموزش همراه با یادگیری کامل در محیط آن است.

بدین ترتیب دانش آموزان در طول کلاس ها تمام نکات و مهارت های مربوط به دروس را می‌آموزند و مرور می­ کنند. کلاس های فعال و با نشاط در محیط آموزشگاه بهترین شرایط را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند تا به بهترین موفقیت­ های تحصیلی دست یابند.

IMG_7382

مدیریت مرکز مشاوره و آموزش آگاهانه : سیدمحمدرضا ساداتی شاد

Leave a پاسخ

دوپینگ کن!

نوروفیدبک روشی است که با استفاده از آن کودک یا بزرگسال از چگونگی فعالیت مغز خود آگاه شده و به تدریج می ­تواند کارکرد مغز خود را کنترل و تنظیم کند. این روش کاملا ایمن است و هیچ­گونه عارضه‌ای برای آن گزارش نشده است. استفاده از نوروفیدبک نرخ بهبودی بسیار بالایی دارد و از دارو­درمانی و سایر درمان­ها مؤثرتر است. همچنین بر اساس بررسی­ های دراز مدت مراکز تحقیقاتی بین­ المللی منافع حاصل از نوروفیدبک تا چندین سال پس از اتمام دوره ماندگار و پایدار است و مانع بازگشت بیماری می‌شود.


اطلاعات بیشتر